פרסם מודעת דרושים שלך ב- Joblinks

פרסם עכשיו מודעת דרושים ממומנת ב- Joblinks והתחל לקבל קורות חיים של מועמדים. מודעה שלך תוצג מעל תוצאות החיפוש ותיחשף מפני אלפי מועמדים מדי יום.

פרסם מודעה

כיצד עובד הפרסום ב- Joblinks?

בכל פעם שמועמד מחפש בג'ובלינקס ביטוי מסוים, הוא מקבל מאות ואף אלפי תוצאות חיפוש של משרות המתפרסמות באותו רגע באתרים שונים. אבל מה אם יש לכם משרה "חמה", שאותה תרצו לקדם על פני תוצאות אחרות? בדיוק בשביל מקרים כאלה קיימת בג'ובלינקס אפשרות של פרסום מודעות דרושים ממומנות.

באפשרותכם לפרסם בג'ובלינקס מודעת דרושים ממומנת, אשר תוצג למועמדים מעל לתוצאות החיפוש. בג'ובלינקס פרסום מודעה ממומנת הינו חינם, כאשר החיוב מתבצע רק בגין לחיצות של מועמדים על המודעה. עבור כל מודעה אתם קובעים את עלות הלחיצה ואת תקציב היומי. ברגע שמועמדים מחפשים ביטוי מסוים (נניח, "מתכנת Java") מוצגות בפניהם כל התוצאות שהגיעו מרשת סריקה של ג'ובלינקס. בנוסף, בכל דף אנו מציגים מספר קטן של מודעות ממומנות, אשר נבחרו להצגה עבור אותו חיפוש.

כיצד אנו בוחרים איזה מהמודעות להציג? האלגוריתם של ג'ובלינקס מאתר את כל המודעות הרלוונטיות עבור החיפוש, ואז בוחר מספר מודעות ממומנות עם עלות לחיצה הגבוהה ביותר. מודעות ממומנות אשר נבחרו מוצגות באופן מיוחד ובולט, מעל תוצאות החיפוש - כך שזה יהיה הדבר הראשון שמועמדים יראה באותו דף.

למה כדאי לפרסם משרות ב- Joblinks?

לשלם רק עבור תוצאות

פרסם חינם מודעת דרושים ב- Joblinks ושלם רק עבור לחיצות על הקישור למודעה

להגיע ליותר מועמדים

Joblinks מותאם למגוון פלטפורמות: מובייל, טאבלטים ומחשבים אישיים. פרסם מודעה ב- Joblinks ותיחשף לאלפי מועמדים

לתכנן תקציב המתאים

תכנן את התקציב של מסע הגיוס המתאים לך. קבע את עלות לחיצה על המודעה ואת התקציב היומי

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

בכל שאלה ניתן לפנות לתמיכה שלנו בכתובת support@joblinks.co.il

פרסם מודעת דרושים שלך עכשיו!

פרסם מודעה